У нового MacBook Pro найшвидший SSD на ринку

Вже кілька інтернет-видань встигли отримати новенькі MacBook Pro 2018 для тестування і оглядів. Ресурс Laptop Mag вирішив перевірити продуктивність встановленого в новинці SSD-накопичувача. Результати тестування вражають.

За запевненням журналістів сайту, в 13-дюймовому MacBook Pro 2018 року випуску встановлений «найшвидший накопичувач з нині представлених на ринку».

У розпорядженні тестової лабораторії ресурсу виявився MacBook Pro з процесором Intel Core i7 2,7 ГГц, 16 ГБ оперативної пам’яті, графікою Intel Iris Plus 655 і 512 ГБ SSD.

Результати тестування MacBook Pro і інших конкуруючих моделей опубліковані в зведеній таблиці.

Новачок від Apple вражає швидкістю передачі даних з/на SSD. 2 510 мегабайт в секунду!

Порівняли в Laptop Mag і продуктивність процесора. У тесті Geekbench 4 MacBook Pro зайняв першу сходинку, набравши 18 055 балів.

А ось по частині графіки новий MacBook Pro – не найкраще рішення для геймерів (втім, сама macOS це підтверджує). На жаль, але «жалюгідними» 38,8 FPS в Dirt 3 нікого не здивуєш. У конкурентів все набагато краще.

Втім, як козир у Apple є топова модель MacBook Pro на Intel Core i9 з дискретною графікою, але вартість моделі явно не найкраща інвестиція в потужний ноутбук.

Джерело інформації: macrumors