У Microsoft Store з’явилася гра Asphalt 9

У березні цього року стало відомо про плани Gameloft випустити на Windows 10 дев’яту частину своєї гоночної гри Asphalt. Asphalt 9: Legends все ще чекає свого офіційного запуску, але ви вже зараз можете поглянути на свіже творіння Gameloft, так як гра з’явилася в Microsoft Store. Якщо в Українському магазині скачати гру не вийде, переведіть регіон на Філіппіни і спробуйте ще раз.

Прийміть виклик від безстрашних гонщиків і станьте новою Легендою Asphalt – від творців Asphalt 8: На зліт. У грі Asphalt 9: Легенди представлений величезний вибір реальних суперкарів від всесвітньо відомих виробників, як наприклад Ferrari, Porsche, Lamborghini і W Motors. Підберіть собі автомобіль мрії і ганяйте по наймальовничіших локаціях по всьому світу. Геть обмеження – станьте справжньою Легендою траси!

Врахуйте, що запуск гри ще не відбувся, тому є ймовірність зустріти якісь баги або моменти, які потребують поліпшення. Наприклад, в грі зараз чомусь не працює згладжування, через що картинка на великому екрані виглядає дуже дивно.

The app was not found in the store. 🙁

На жаль, Asphalt 9 – це все та ж донатна машина з паками, заправкою автомобіля, двома типами валюти, тому готуйтеся платити, якщо поставите метою пройти цю гру від початку і до кінця. Перше знайомство з грою показало, що розробники виконали деякі помітні поліпшення і допрацювання, але в цілому гра залишилася фактично тією ж Asphalt 8, тільки з трохи покращеною графікою. Як би там не було, ви можете самі завантажити гру з магазину і оцінити її.

Розкажіть в коментарях про те, що ви думаєте про нову частину Asphalt.