Свіжа порція інформації свідчить про використання нових технологічних рішень в Xiaomi Mi Mix 3

Хоч з моменту виходу на ринок смартфона Mi Mix 2S від компанії Xiaomi і пройшло всього 3-4 місяці, але виробник вже створив нову модель, якою стане мобільний пристрій під назвою Xiaomi Mi Mix 3. Сьогодні, 2 липня 2018 року, інсайдери виклали в Мережу зображення верхньої частини майбутньої новинки, за яким стає зрозуміло, що вона отримає унікальну особливість.

Зокрема, смартфон Xiaomi Mi Mix 3 оснащений повністю повнорозмірним екраном, який займає більше 95% площі передньої поверхні. Розміри відступів з усіх чотирьох сторін є однаковими, і вони мінімальні. При цьому фронтальна камера мобільного пристрою висувається з верхнього краю телефону, як це зараз реалізовано в Vivo NEX і Oppo Find X. Раніше компанія Xiaomi ніколи навіть не пробувала використовувати таку конструкцію в своїх телефонах, тобто це її перший досвід.

Також на зображенні видно, що Xiaomi Mi Mix 3 оснащений скляною задньою кришкою, на якій знайшлося місце для подвійної основної камери з вертикальним розташуванням. Простіше кажучи, тильна частина корпусу новинки виявиться ідентичною до моделі Mi MIX 2S, яка вже активно продається по всьому світу.

Очікується, що апаратною основою Mi Mix 3 стане той самий 8-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 845 з тактовою частотою 2,8 ГГц, який буде доповнений 8 Гб оперативної і 256 Гб постійної флеш-пам’яті в топовій модифікації.

Офіційна презентація Xiaomi Mi Mix 3, швидше за все, пройде у вересні поточного року, тобто вже через два місяці.

Джерело інформації: gizmochina