Розробник додав підтримку Windows Timeline для Google Chrome

У Windows 10 April 2018 update Microsoft додала нову функцію під назвою Windows Timeline. Дана функція додає можливість повертатись у часі до того, що ви недавно робили, і продовжувати з того місця, де ви зупинилися. Вона діє як центр історії завдань, які ви виконували на своєму пристрої з Windows 10.

Windows Timeline – чудова ідея, але, як і багато інших ініціатив Microsoft, позбавлена бажання сторонніх розробників підтримати її. У випадку коли справа доходить до Google, така підтримка навряд чи буде, але, на щастя, їх популярний браузер Chrome досить відкритий, щоб сторонні розробники могли взяти на себе дане завдання.

Домінік Маас (Dominic Maas) створив безкоштовне розширення для Chrome, та ще кількох популярних браузерів, яке надає підтримку Windows Timeline та Microsoft Project Rome Continue.

Поки що розширення знаходиться в бета-версії, але ви вже можете виконати 3 основні функції:

  • Синхронізуйте історію переглядів у Windows Timeline, та отримайте доступ до неї пізніше або на іншому пристрої з тим же обліковим записом Microsoft;
  • Відрегулюйте, скільки секунд ви повинні знаходитися на сторінці, перш ніж вона буде збережена в Windows Timeline (за замовчуванням, 8 секунд);
  • Продовжуйте перегляд на іншому пристрої, що використовує той самий обліковий запис Microsoft, натиснувши в ньому відповідну активну вкладку.

Джерело інформації: mspoweruser.com