Робочий прототип Xiaomi Mi Mix 3 показали на реальних фото

Сьогодні, 5 липня 2018 року, приблизно за два місяці до презентації майбутньої флагманської новинки від Xiaomi, анонімне джерело розмістило в Мережі дві фотографії робочого прототипу Mi Mix 3. На знімках зображений телефон, у якого відступи з усіх сторін від дисплея мають однакову відстань. При цьому на фотографіях відсутня фронтальна камера.

Відомо, що Xiaomi Mi Mix 3 стане першим смартфоном даного виробника, який отримає висувну фронтальну камеру. Вона буде автоматично виїжджати і заїжджати назад, коли в ній немає потреби. Поки що невідомо, куди вбудовані датчики наближення і освітлення, без яких жоден сенсорний телефон на ринку не може нормально працювати. Відмовитися від них виробник гарантовано не міг.

Майбутня новинка отримає 8-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 845. Прямо «з коробки» на цей апарат буде встановлена ​​програмна оболонка MIUI 10, основана на операційній системі Android P. За попередніми даними, презентація даного телефону повинна пройти в першій половині вересня цього року, після чого смартфон надійде в продаж.