Qualcomm створила процесор для бездротових навушників

Користувачам сучасних смартфонів часто доводиться вибирати між бездротовими навушниками або перехідниками, які дозволять підключати 3.5 мм навушники до смартфону без аналогового виходу. Бездротові навушники влаштовують багатьох, але їх треба заряджати, а час автономної роботи рідко перевищує 5-6 годин. Щоб зробити Bluetooth-навушники більш привабливими в світі, де для чогось відмовилися від 3.5 мм, Qualcomm анонсувала нову SoC QCC3026, створену для повністю бездротових навушників (аналогів AirPods). Виробник заявляє, що використання нового процесора дозволить скоротити енергоспоживання на 50%, завдяки чому користувачі зможуть використовувати навушники цілий день без необхідності підзарядки.

QCC3026 – це також чудова можливість для виробників створити досить доступні бездротові навушники і навіть комплектувати ними свої смартфони. Oppo, наприклад, так вже робить. Покупці Find X Lamborghini Edition отримують в комплекті навушники O-Free на новому чіпсеті від Qualcomm, правда такий смартфон коштує 1 700 євро, що досить складно назвати раціональною покупкою.

Процесор включає в себе підтримку аудіокодека Bluetooth aptX, технологію шумозаглушення Qualcomm cVc і поліпшені протоколи TrueWireless Stereo. Крім того, виробники електроніки можуть вбудовувати підтримку різних голосових асистентів, що ще більше розширить можливості навушників. Qualcomm сподівається, що перші референсні пристрої будуть доступні вже в другій половині року. Це означає, що зовсім скоро на ринку з’явиться більше доступних і при цьому функціональних бездротових навушників.

Джерело інформації: qualcomm