Новий бюджетний Surface пройшов сертифікацію FCC

Не так давно з’явилася інформація про те, що компанія Microsoft збирається випустити бюджетний планшет Surface, який буде конкурувати з недорогими планшетами Apple iPad. Зазвичай, щоб придбати планшет Surface в хорошій комплектації, вам треба заплатити від тисячі доларів, що за межею поняття «доступне» для великої кількості користувачів. Новий Surface запропонує переваги фірмових комп’ютерів Microsoft всього за $400. Цей планшет недавно пройшов сертифікацію FCC, що може вказувати на швидкий анонс пристрою. На жаль, сертифікація не розкриває ніяких подробиць про сам пристрій за винятком слабшого адаптера живлення (це натякає на більш слабке залізо, яке не потребує великої кількості енергії для роботи). Нагадаємо, що Bloomberg раніше повідомив, що бюджетний Surface отримає діагональ екрану в 10 дюймів і порт USB-C для зарядки.

Оновлені моделі Surface будуть легшими за поточну версію Surface Pro, і компанія оснастить їх процесорами Intel з традиційною Windows 10, а не ARM-процесором. Також софтверний гігант планує LTE-версії планшетів, а також більш доступні клавіатури-обкладинки, стилус і мишу. Недорогий Surface буде цікавим придбанням для студентів або будь-яких інших користувачів, яким потрібен гібридний комп’ютер від відомого і якісного бренду.

Microsoft вже експериментувала з недорогими Surface. Три роки тому компанія показала Surface 3 з бюджетним процесором Intel, спрощеною ніжкою-підставкою і microUSB-портом.

Варто сказати, що компанія ніколи офіційно не визнавала, що працює над новою версією Surface 3. Також Microsoft нічого не говорить про плани провести якусь презентацію для демонстрації оновлених Surface. Сертифікація FCC є вельми вагомою причиною вважати, що анонс вже не за горами. Зазвичай пристрої проходять сертифікацію FCC по завершенню всіх тестів і розробок. Іншими словами, Microsoft отримала сертифікацію на фактично готовий до використання продукт. Логіка підказує, що анонс бюджетного Surface може відбутися в цьому або наступному місяці, а продажі почнуться до початку нового навчального року. Таким чином компанія зможе залучити більше уваги цільової аудиторії, зокрема навчальних закладів, до нового продукту.