На цьому тижні можуть показати доступний планшет Surface від Microsoft

На цьому тижні може з’явитися планшет Surface від Microsoft, велика частка інформації про який вже просочилася в Мережу, при цьому стали доступні нові відомості.

Відповідно до чергового документа, що потрапив в Мережу, магазини Microsoft запланували демонстрацію нового продукту Surface на 13 липня 2018 року, тобто на цю п’ятницю.

Очікується, що Microsoft випустить кілька бюджетних планшетів Surface під управлінням процесорів Intel Pentium. В Інтернеті з’явилася детальна інформація про мікросхеми пристроїв. Найдешевша модель буде оснащена Intel Pentium Silver N5000, з чотирма ядрами x86 SoC, з сімейства Gemini Lake, що функціонує з базовою частотою 1,1 ГГц, яка при необхідності підлягає розгону до 2,7 ГГц. Дорожчі версії отримають, швидше за все, Intel Pentium Gold 4410Y і Intel Pentium Gold 4415Y з архітектурою Kaby Lake. Мікросхеми засновані на технології 14 нм і передбачають відсутність вентиляторів.

Навряд чи більш дешеві планшети вразять покупців, яким вони потрібні для роботи, однак можуть знайти своє застосування на ринку освіти. Багато хто цікавиться, чому вони не обладнані процесорами ARM, проте це пояснюється вимогою 100% відповідності успадкованих додатків, як того вимагають правила цього ринку.