Microsoft представила бюджетний планшет Surface з преміальними можливостями

Сьогодні Microsoft представила здешевлену версію своїх фірмових планшетів під назвою Surface Go. Імовірно, компанія даним пристроєм складе певну конкуренцію серії планшетів iPad.

Загалом, Surface Go не змінений в дизайні і дійсно виглядає як зменшена, а саме 10-дюймова, версія Surface Pro, правда, у нього більш округлені кути. Щодо характеристик, то вони наступні: дисплей має співвідношення сторін 3:2 (1800×200 пікселів) та підтримує всі режими розділення екрану і багатозадачності; планшет має вбудовану підставку з шарнірним механізмом, 5 Мп фронтальну камеру з функцією розпізнавання осіб, 8 Мп основну камеру і власний порт Surface Connector для підключення до настільної док-станції. Microsoft також додала порт USB-C 3.1, здатний заряджати планшет або виводити відео і дані на зовнішні пристрої. Наявний слот під microSD для розширення сховища до 1 ТБ і 3,5 мм порт для навушників.

Основою Microsoft Surface Go є процесор Intel Pentium Gold 4415Y з 4 або 8 Гб оперативної пам’яті і 64 Гб пам’яті eMMC або 128 чи 256 Гб SSD. Процесор являє собою двоядерну модель сьомого покоління, яка, за словами Microsoft, була обрана через її баланс між продуктивністю, часом автономної роботи і тепловими властивостями, які забезпечують тонку конструкцію без вбудованого вентилятора. За словами компанії, в результаті планшет має забезпечити до 9 годин автономної роботи.

З коробки Surface Go працюватиме на Windows 10 в S-режимі, тому користувач матиме доступ тільки до браузера Edge і програм, наявних в Microsoft Store. Також повідомляється, що власники зможуть безкоштовно перейти на повну версію Windows 10, якщо захочуть.

Стильні фірмові аксесуари, які дебютували з планшетом, в комплекті не надаються і купувати їх доведеться окремо:

  • Додаткова клавіатура — має окреме кріплення і може слугувати захисним покриттям для дисплея Surface Go. Клавіатура повнорозмірна з трохи більше вигнутими клавішами для покращеного користування. Виробник зберіг великий трекпад, який має той же розмір, що і для Surface Pro. Доступна в кольорах — сріблястому, синьому та бордо, (з Алькантари) за ціною 129$, а також звичайна, дешевша, чорного кольору — 99$.
  • Стилус Microsoft Pen, який підтримує роботу з клавіатурою буде за ціною 99$, а також миша Surface Mobile Mouse за 34,99$. Обидва аксесуара доступні в тих самих кольорах, щоб відповідати стилю клавіатури.

Ціни на планшет будуть наступні:

  • 4 Гб оперативної пам’яті, 64 Гб eMMC, Wi-Fi: 399$
  • 8 Гб оперативної пам’яті, 128 Гб SSD, Wi-Fi: 549$

Попереднє замовлення вже можна робити з завтрашнього дня, а поставки на ринок будуть з серпня.