Користувачі скаржаться на появу «синього екрану смерті» в MacBook Pro 2018 та iMac Pro

Користувачі скаржаться на помилку ядра в MacBook Pro 2018 і iMac Pro
Всього кілька днів тому Apple зуміла вирішити проблему з некоректною поведінкою контролера живлення в MacBook Pro 2018, як у оновленого ноутбука виявлений новий баг. Торкнувся він, правда, не тільки лінійки MacBook Pro, але й актуального покоління моноблоків iMac Pro.

Суть бага в тому, що без попередження і видимих ​​причин комп’ютери виводять помилку ядра системи. Відбувається це близько одного-двох разів на день. Як правило, після розблокування комп’ютера.

Судячи з повідомлень користувачів, мимовільні перезавантаження Mac відбуваються через критичну помилку в операційній системі Bridge OS, що лежить в основі співпроцесора T2. Цей ефект, який отримав назву «паніка ядра», по своїй суті нагадує «синій екран смерті» в Windows.

Співпроцесор T2 відповідає за розвантаження центрального процесора від таких процесів, як відтворення звуку або контроль швидкості обороту вентиляторів в системі охолодження.

В Apple заявили, що зараз з’ясовують причину виникнення помилки, а поки порадили відключити шифрування FileVault і функцію Power Nap.

Джерело інформації: 9to5mac.com