iPhone буде випущений в нових кольорах

Як повідомляє 9TO5Mac з посиланням на аналітика Мінг-Чі Куо, в 2018 році Apple випустить смартфони в декількох нових кольорах. Флагманська модель з 6,5-дюймовим OLED-екраном буде доступна в чорному, білому і золотистому, а недорогий iPhone з LCD-екраном діагоналлю 6,1 дюйма отримає корпус сірого, білого, синього, червоного і оранжевого кольорів.

Такий крок нетиповий для Apple. Зазвичай компанія представляє в вересні смартфони звичного для користувачів забарвлення, а через кілька місяців випускає модифікацію Product (RED) червоного кольору, відраховуючи частину прибутку від її продажу на боротьбу зі СНІДом.

З чуток, в 2018 році Apple представить три нові моделі смартфонів. Перша стане прямим спадкоємцем iPhone X і отримає приблизно ті ж характеристики, але буде оснащена більш продуктивним процесором. У другій моделі буде OLED-екран діагоналлю 6,5 дюймів, а третя отримає LCD-матрицю 6,1 дюйма і буде найдешевшою у новій лінійці. Дизайн всіх смартфонів буде приблизно таким же, як у iPhone X – з мінімальними рамками і вирізом в екрані для фронтальної камери і сканера особи.

Джерело інформації: 9to5mac.com