Huawei готує смарт-годинник з прикріпленою гарнітурою в комплекті

Компанія Huawei представляє на ринку власні смарт-годинники досить недовго, з 2015 року, проте вже встигла завоювати своїх прихильників. Втім, серед різноманіття подібних китайських ґаджетів потрібно чимось виділятись і виробникові це вдалось.

На днях Huawei зареєструвала патент на черговий «розумний» годинник, який отримає кріплення для власних Bluetooth-міні-навушників.

У схемах патентів розробники розглядають два варіанти компактного розміщення бездротової гарнітури. У першому випадку навушники отримають місце в самому корпусі годинника, по обидва боки від циферблату, та пружинний механізм їх виймання. Такий спосіб є найбільш комфортним для користувача.

За іншим варіантом – це буде спеціальний міні-кейс з кришкою, прикріплений до ремінця, де користувач носитиме його під зап’ястям. Компактний бокс триматиметься на магнітних кріпленнях або спеціальних пазах.

Навушники ж від майбутніх смарт-годинників Huawei отримають технологію активного шумозаглушення і захист від води. Bluetooth-гарнітура зможе приймати дзвінки, відповідати за гучність звуку та інші важливі функції. Про дату виходу і ціну аксесуара поки нічого невідомо.

Джерело інформації: letsgodigital