Чи захочете Ви купувати новий iPad після оголошення таких параметрів девайса?

Про нові iPhone, презентація яких очікується у вересні, вже давно відомо буквально все – від характеристик і дизайну, до точних габаритів і цін. Але ось про наступне покоління iPad Pro інформації зовсім мало. Сьогодні сайт Macotakara вирішив це виправити.

Джерела японського видання розповіли нові подробиці про майбутні моделі iPad Pro, які Apple представить цієї осені. В першу чергу підтвердилася інформація про відсутній в планшетах 3.5-мм роз’єм для навушників. Дивно, але і перехідника 3.5-мм на Lightning в комплекті йти не буде.

Стали відомі нові габарити iPad Pro з дисплеєм 10.5 і 12.9 дюймів:

  • iPad Pro 10.5 – 247.5×178.7×6 мм проти 250,6×174.1×6.1 мм в поточному поколінні;
  • iPad Pro 12.9 – 280×215×6.4 мм проти 305.7 × 220.6 × 6.9 мм в поточному поколінні.

Також в доповіді повідомляється, що пристрої дійсно отримають систему Face ID, але тільки першого покоління. Це означає, що розблокування скануванням особи буде працювати тільки в вертикальній орієнтації пристрою, що вносить певні незручності в використанні планшета, особливо Pro-версії, а також, хто в основному користується ще й під’єднаною клавіатурою.

Останній інсайнд стосується інтерфейсу Smart Connector. Контактна поверхня переїде на нижню грань і буде знаходитися поряд з Lightning. Як в такому випадку використовувати його з підключеною клавіатурою – поки незрозуміло.

А тепер Ви чекаєте оновлені Pro-планшети від Apple?

Джерело інформації: 9to5mac.com