Браузер Opera почав підтримувати розширення для Chrome

Opera – це чудовий браузер зі своїми унікальними можливостями, включаючи вбудовану безкоштовну підтримку VPN, але, як і в більшості безкоштовних браузерів, у нього бракує корисних розширень, на які ми покладаємось, щоб налаштувати використання під наші потреби.

Проте, час не стоїть на місті і тепер, починаючи з Opera під індексом 55, компанія оголосила про підтримку розширень Google Chrome. В цій версії з’явилося безліч нововведень, але саме ключовою стала підтримка розширень для Chrome. Додатки встановлюються тільки з магазину Chrome Web Store. А ось встановити завантажене розширення не вийде. Ймовірно, це зроблено з міркувань безпеки.

При вході в магазин Chrome Web Store через Opera, у верхній частині сторінки спливає повідомлення, яке пропонує встановити необхідне розширення. Дуже сподіваємося, що розширення на Opera будуть також добре працювати, як і на Chrome. Також варто відзначити появу оновленого меню налаштувань і невеликого віконця, яке дає повну інформацію про безпеку при відвідуванні сайту.

Джерело інформації: opera