Акумулятор Xiaomi з LTE-модемом — ґаджет який пригодиться для відпустки і поїздок

Всі ми вже звикли до зовнішніх акумуляторів, у багатьох в сумці або рюкзаку регулярно бовтається один або навіть пара портативних акумуляторів.

Пристрої досить корисні, але виконують лише одну задачу – заряджають ґаджети, які потребують живлення.

У компанії Xiaomi вирішили додати зовнішньому акумулятору ще одну корисну фішку. Нова модель XIAOMI ZMI 4G поєднує в собі функції PowerBank і LTE-модему.

Ємності акумулятора 10 000 мАг цілком вистачить на кілька днів роботи модему, його не доведеться заряджати протягом дня або підключати до розетки на всю ніч.

При цьому від ґаджета можна підзарядити смартфон або планшет в разі потреби. Вихід USB всього один, але в похідних умовах цього має цілком вистачити.

В комплекті до батареї йде кабель USB-microUSB. Знайти такий, наприклад, власникам iPhone для зарядки батареї буває проблематично, а тут розробники передбачили нішу в корпусі спеціально під комплектний «шнурок».

Налагодження та управління відбувається через фірмовий додаток, на корпусі передбачені індикатори рівня мережі і заряду батареї.

XIAOMI ZMI 4G підтримує Nano-SIM карти, слот розташовується під знімним кабелем.

Тепер можна забути про другий смартфон з тарифом для інтернету і вставити картку прямо в портативний акумулятор. Два девайса в одному, зручно.