Adobe планує випустити повну версію Photoshop для Apple iPad

За даними авторитетних джерел, компанія Adobe Systems планує випустити повну версію свого відомого графічного редактора Photoshop для планшетів Apple iPad. Це частина нової стратегії, спрямованої на забезпечення сумісності продуктів Adobe на багатьох пристроях і збільшення кількості продажів.

Як стверджують обізнані інформатори, розробник програмного забезпечення планує представити новий додаток на своїй щорічній конференції в жовтні. На ринку готовий продукт з’явиться в 2019 році.

Нещодавно Adobe також почала просувати свої програмні продукти любителям, які вважають за краще працювати на мобільних пристроях, а не на ПК. Однак, поки компанія ще не перенесла на мобільні пристрої Apple повні версії своїх найвідоміших додатків. Передбачається, що їх користувачі зможуть продовжувати редагування на різних пристроях, вносячи корективи в свої проекти «на льоту».

Відзначимо, що на планшетах з ОС Windows повна версія Adobe Photoshop доступна давно, оскільки в даному контексті ці планшети не мають принципових відмінностей від настільних ПК. Планшети Apple – зовсім інша справа: вони працюють під управлінням iOS, тоді як настільні і мобільні комп’ютери Apple, на яких доступна повна версія Adobe Photoshop, працюють під управлінням macOS.