Uber запустила спеціальну версію додатка для бюджетних смартфонів

Uber за дев’ять років захопив практично весь світ. Почавши з Сан-Франциско, додаток для виклику таксі зі смартфона з’явився в інших містах світу. Після невдалих спроб запуску в Китаї та інших країнах Азії, Uber випускає лайт-версію свого додатка, призначену спеціально для Індії.

В останні кілька років Індія стала перспективним напрямом для розвитку технологій. Єдине обмеження – бідність. Незважаючи на зростання населення до 1,3 мільярда, більшості з них недоступні швидкий і стабільний інтернет, смартфони з великою кількістю пам’яті і безлімітні тарифи на інтернет.

Жителям доводиться економити, для цього компанії випускають спеціальні версії своїх сервісів: компанія Google запустила смартфони серії Android One для підкорення ринку дешевими смартфонами і платформу Android GO для полегшення своїх додатків (Асистент GO, Карти GO, Файли GO і інші).

Uber Lite позбувся всіх додаткових фішок і виконує тільки свої основні функції – виклик і оплата таксі. Додаток сильно втратив у вазі – 5 МБ замість колишніх двохсот.

Джерело інформації: theverge