Процесор Kirin 1020 здивує своєю потужністю всіх власників смартфонів

З кожним роком мобільні пристрої стають все більш потужними і продуктивними, вже зараз бюджетні моделі телефонів мають такі можливості, які кілька років тому були властиві лише флагманам. Лічені години назад в Мережу потрапила інформація про процесор Kirin 1020 який прийде на зміну нинішньому Kirin 970. Даний чіп в даний час можна зустріти в передових телефонах під брендами Honor і Huawei. Офіційна презентація нового процесора відбудеться в середині 2019 року.

За даними джерела, близького до розробки нового процесора, Kirin 1020 здивує всіх власників смартфонів своєю обчислювальною потужністю. Він виготовлений по 7-нм техпроцесу, а його тактова частота перевищить позначку в 3,3 ГГц. Як вдалося з’ясувати, даний чіп виявиться в 1,5-2 рази потужнішим нинішнього Kirin 970.

Зараз очевидно лише те, що потужності процесора Kirin 1020 який вже в наступному році можна буде зустріти в нових смартфонах Huawei і Honor, вистачить для виконання абсолютно будь-яких завдань. Даний чіп цілком міг би потягнути навіть комп’ютерну версію Windows 10 без будь-яких обмежень, якщо Microsoft дозволить це зробити. Інших подробиць про новий процесор поки що немає.