Наступна версія Office отримає Fluent Design

Найбільш радикальна зміна дизайну в додатках Office сталася після приходу Office 2007. У цій версії розробники додали повністю нову систему розподілу панелей інструментів, яка отримала позитивні відгуки серед користувачів і дуже добре себе зарекомендувала. Наступні версії Office приносили з собою невеликі доопрацювання інтерфейсу додатків. У Office 2013 ми отримали сучасний плоский інтерфейс, а в Office 2016 підвезли повністю чорну і різнокольорові теми. Вже в цьому році Microsoft випустить подальші доопрацювання інтерфейсу додатків Microsoft, якими користується мільярд чоловік зі всього світу.

Розробники додадуть Fluent Design System в Office, завдяки чому користувачам буде легше працювати з додатками. Word, Excel, PowerPoint і Outlook отримають спрощену панель інструментів з більш компактним інтерфейсом, що містить в собі лише найнеобхідніші інструменти (нагадує мобільні версії Office для Windows 10 та iOS). При бажанні користувач зможе розгорнути панель в повноекранний режим. Крім того, інтерфейс отримає нові анімації, перероблені іконки і додаткові колірні оформлення. Ці зміни зроблені для того, щоб спростити сприйняття зовнішнього вигляду додатків.

Microsoft зараз тестує оновлений інтерфейс в додатку Word Online (розсилка нової версії відбувається поступово), а в липні почне випробування оновленого Outlook для Windows в обмеженому колі інсайдерів Office. Веб-версія поштового сервісу Microsoft також отримає новий, більш функціональний пошук. Всі ці зміни в дизайні інтерфейсу Office, а також поліпшення продуктивності стануть дуже хорошим доповненням для найпопулярніших в світі офісних додатків. Разом з цим компанія розуміє, що за роки існування поточного інтерфейсу Office користувачі звикли до розташування панелей інструментів і розробили «м’язову пам’ять», тому дуже важливо не бути кардинальним зі змінами.

Ми плануємо дуже обережно впроваджувати зміни, які можуть вплинути на якість або швидкість роботи користувача. Поки що ми не готові випустити оновлені панелі інструментів для Word, Excel і PowerPoint на Windows, тому що нам потрібно більше відгуків від більшої кількості користувачів. Після виходу оновлення у користувачів завжди буде можливість повернутися до використання звичної панелі інструментів в один клік.

Поки що нові інтерфейси будуть доступні лише в Word Online і Outlook для Windows, але в міру їх тестування розробники оновлять і інші додатки набору Office.

Джерело інформації: microsoft