Microsoft готує Surface pen з оновленою технологією роботи

Свій перший Surface Pen компанія Microsoft представила ще в 2012 році. Це активний цифровий стилус-перо, який працює з сумісними пристроями Windows компанії та деякими Surface Pro від Microsoft.

Тепер же ширяться чутки, що Microsoft працює над оновленою версією стилуса з удосконаленою технологією, котру компанія і запатентувала.

В документі сказано, що «цифрова ручка» ніколи не потребуватиме підзарядки, оскільки вона автоматично отримуватиме енергію від дисплея пристрою з яким використовується. Surface Pen включатиме в себе технології сонячних елементів, які знаходяться всередині стилуса. Він ніколи не буде сідати, поки ноутбук заряджений і ввімкнений. Ідея з сонячними батареями не нова, втім розумна.

Розміщені по периметру аксесуара батареї збиратимуть світло, випромінюване дисплеєм підключеного пристрою, а створена енергія передаватиметься через сонячні елементи, які постійно підзаряджатимуть акумулятор Surface Pen. Процес зарядки буде швидшим в безпосередній близькості до ввімкненого сенсорного екрану, ніж від навколишнього освітлення.

Щодо зовнішнього вигляду, то все залишиться без змін — перо з сонячними батареями буде виглядати так само добре, як і існуючі моделі.

Загалом, інформація лише з патентної заяви, а тому вона не гарантує, що Microsoft дійсно розпочне виробництво пристрою, але ідея гідна уваги.