Microsoft анонсувала новий Xbox

Сьогодні, 11 червня 2018 року, розпочався перший день виставки E3 2018, в ході якої публіці показали безліч цікавих новинок. Більше за всіх уваги вдалося привернути компанії Microsoft, яка анонсувала новий Xbox. Він покликаний стати «вбивцею» Sony PlayStation 5. Новинка володіє неймовірно високою обчислювальною потужністю, підтримкою штучного інтелекту, а також безліччю інших крутих особливостей.

Філ Спенсер

Зокрема, перед демонстрацією гри Cyberpunk 2077 глава бренду Xbox Філ Спенсер повідомив про те, що компанія Microsoft зараз активно працює над новим ігровим пристроєм. Він запевнив усіх у тому, що Xbox One не стане останньою ігровою приставкою в історії компанії, оскільки зовсім скоро буде випущена гаряча новинка. У ній основний акцент буде зроблений на стрімінг, а також на геймерський штучний інтелект.

Крім того, зараз цілий підрозділ Microsoft займається створенням архітектури процесорів наступного покоління. Вона дозволить досягти небувалих висот з точки зору продуктивності, а все завдяки сучасним технологіям.

Публіка відреагувала на заяву високопоставленого співробітника шквалом оплесків, тим самим давши зрозуміти, що новий Xbox вони, як і мільйони інших людей, дійсно чекають.