Компанія Google випустила новий додаток для подкастів

Після довгого періоду тестування компанія Google представила зручний клієнт для прослуховування подкастів на Android. Новий додаток Google Podcasts дозволяє шукати потрібні подкасти, підписуватися на них і комфортно відтворювати. На головному екрані розташовані посилання на найпопулярніші джерела, розсортовані за різними категоріями. Щоб знайти потрібний, просто натисніть на іконку пошуку і введіть назву або ключове слово.

Після цього клікніть на потрібний результат пошуку, а потім на кнопку «Підписатися». Трохи нижче цієї кнопки розміщено докладний опис подкасту і список доступних випусків. Будь-який з них можна відразу ж відтворити або завантажити для прослуховування в автономному режимі. Зроблені підписки і прогрес відтворення синхронізуються між усіма вашими пристроями, на яких встановлено Google Podcasts.

Вбудований плеєр дозволяє швидко перейти до будь-якого місця тапом по смужці прогресу відтворення. Можна швидко повернутися назад на 10 секунд або стрибнути вперед на 30 секунд натисканням на відповідні кнопки. Також є можливість вибору швидкості.

У згорнутому стані плеєр продовжує відтворення. Керувати ним в цьому випадку можна за допомогою кнопок на панелі повідомлень або екрані блокування. У налаштуваннях програми задається час зберігання завантажених випусків — 24 години або 30 днів. Інші опції в програмі поки відсутні.