Google створить консоль, яка буде конкурувати з Xbox та PlayStation

Видання Kotaku, яке є найавторитетнішим в ігровому співтоваристві, повідомило про розробку компанією Google спеціального ігрового сервісу, який дозволить людям з усього світу грати навіть на офісних комп’ютерах в консольні ігри з максимальними графічними налаштуваннями. Буде потрібен тільки інтернет зі швидкістю від 50 Мбіт/с і вище. Одночасно з його запуском «пошуковий гігант» випустить на ринок свою першу в історії ігрову приставку.

Новинка буде коштувати зовсім мало, але при цьому вона дозволить відмовитися від використання комп’ютера, планшета або смартфона, тобто, по суті, спеціальний пристрій від Google можна буде підключити до телевізора і Інтернету, після чого використовувати ігровий сервіс. Багато ігор в ньому виявляться безкоштовними, за рахунок чого «пошуковий гігант» і має намір виграти конкуренцію у Sony і Microsoft.

В основі двох нових продуктів Google будуть лежати хмарні обчислення, тобто коли робота з графікою відбувається на серверах Google, а користувачеві передається лише потік відео та звуку, але без затримок, в результаті чого в підсумку можна спостерігати не кіно, а повноцінний ігровий процес.

За даними джерела, чутки про те, що Google розробляє ігрову платформу, ходять давно. Для цих цілей компанія найняла фахівців, які працювали в Sony, Microsoft і EA.

Джерело інформації: kotaku.com