Google інвестує кошти в операційну систему KaiOS

Коли над якимось проектом працюють люди і у нього є великий потенціал для розвитку, необхідні інвестори, оскільки без їхніх коштів зробити дійсно цікавий продукт по-справжньому масовим не вийде, також як і довести його до розуму, хоча є і винятки. Як повідомляє видання The Verge, компанія Google сьогодні, 28 червня 2018 року, інвестувала кошти в спрощену заміну Android, яка носить назву KaiOS, а призначається вона для кнопкових мобільних пристроїв.

Операційна система KaiOS була створена ще рік тому. Вона заснована на базі Firefox OS, яка створювалася для інтернету речей, однак на якій в лютому 2017 року компанія Mozilla, яка створила її, поставила хрест. У підсумку, на основі її відкритого і доступного всім вихідного коду група розробників народила на світ нову ОС, яка призначена для смартфонів з кнопковим управлінням. Вона легка, проста і легко масштабується, в чому і полягає її унікальність.

Зараз зустріти операційну систему KaiOS можна в безлічі кнопкових телефонів, в тому числі в Nokia 3310 (2017) і Nokia 8110 4G Reloaded. Також на ринку представлено кілька пристроїв від TCL і Micromax. Компанія Google зрозуміла, що дана ОС має шанси на завоювання ринку мобільних пристроїв, тому вона вклала багато грошей в її розвиток, а якщо бути точним, то $22 млн доларів. Це дуже значна сума грошей для такого продукту.

Головна особливість KaiOS в тому, що вона дозволяє реалізувати на кнопкових телефонах підтримку соціальних мереж, месенджерів та інших речей, які потрібні сучасному користувачеві. За рахунок грошової інвестиції Google має намір зробити спрощену версію Android ще більш популярною і поширеною. Раніше вона також підтримала її тим, що створила спеціально для кнопкових мобільних пристроїв голосовий помічник Google Assistant, яким вже зараз можуть користуватися, наприклад, власники Nokia 8110 4G Reloaded.

Джерело інформації: theverge