Цікава новинка від Instagram для любителів перегляду відео

Ще на початку місяця Мережею ширились чутки про те, що команда популярного фото-сервісу Instagram може скласти значну конкуренцію не менш популярному YouTube, адже мова йшла про збільшення ліміту на тривалість опублікованих користувачами відеороликів з 1 хвилини, доступної на даний час, до години. Компанія обговорювала і варіанти такого нововведення — або вбудований простір, або ж окремий додаток, зв’язаний з основним профілем Instagram. Також повідомлялось, що поступово для авторів популярних акаунтів з великою кількістю підписників можливо буде додавати платну рекламу до відео, аналогічно популярному відеохостингу.

Частина чуток таки стала наразі реальністю. Instagram оголосив про запуск окремого додатка IGTV для перегляду тривалих відео у вертикальній орієнтації. Тепер, як і в сторіс, всі відео відображатимуться на весь екран у вертикальному форматі без чорних полів з боків, а тому користувачеві не доведеться повертати смартфон, а також не будуть обмежені однією хвилиною — може бути будь-яка тривалість до однієї години.

Вхід в IGTV здійснюється за допомогою облікових даних аккаунта Instagram, які додаток при вході запропонує сам. Тут зберігаються всі підписки, можна шукати й інші канали. При підписці на канал через IGTV, підписка перенесеться також в Instagram. Можна залишати позначки «Подобається» або коментарі до відео і відправляти їх друзям в Direct.

В самому ж Instagram, в правому верхньому кутку, з’явилася піктограмка у вигляді телевізора, яка відкриває вам пошук відео в IGTV та пропонує нижче популярні та рекомендовані відеоролики, які, поки що, можна переглядати без встановлення самого додатка IGTV.

Додаток IGTV для iOS і Android є для безкоштовного завантаження в App Store і Google Play, втім, на даний момент може працювати некоректно та зі збоями.

Джерело інформації: instagram-press.com