AirPods отримають корисну функцію з релізом повноцінної iOS 12

На заході WWDC 2018 від Apple для розробників обговорювались всі нововведення iOS 12. Стало відомо, що вже в цій прошивці користувачі зможуть використовувати функцію Live Listen.

Ця спеціальна функція, розроблена компанією Apple, являє собою взаємодію зі слуховими апаратами і дозволяє користувачам iPhone чути людей в галасливій місцевості. Вона не є новинкою, адже запущена ще в 2014 році, втім, використовувалася лише з сумісними слуховими апаратами, що було ключовим моментом.

Завдяки популярності на ринку безпровідних навушників Apple AirPods, компанія вирішила включити таку можливість і для їх володарів.

Після ввімкнення Live Listen в налаштуваннях iPhone, користувачі зможуть ефективно використовувати свої телефони в якості спрямованого мікрофона. Це означає, що людина зі зниженим слухом, або ж яка знаходиться в шумному місці, наприклад переповненому ресторані або лекційному залі, (або взагалі з іншої кімнати) зможе через свій iPhone на столі перенаправити голос розмовляючої людини на AirPods. У функції буде доступна можливість регулювання гучності і навіть встановлення в якості ярлика для швидкого її ввімкнення.

Apple також відзначила, що AirPods з Live Listen не являється повною заміною слухового апарату.

Джерело інформації: techcrunch.com