В парі зі смартфоном Motorola Moto Z3 Play можуть представити ще й новий модуль

Компанія Motorola готується показати публіці свій новенький Moto Z3 Play вже наступного місяця. Втім, тепер стало відомо, що разом з цим апаратом може дебютувати і досить цікавий аксесуар з серії Moto Mods.

На даний час арсенал Moto Mods представлений доволі широким асортиментом різних рішень. Це, зокрема, накладки з підтримкою бездротової зарядки, додатковий акумулятор, міні-принтер, ігровий контролер, різноманітні об’єктиви камер та інші.

Новий модуль фігурує під назвою 5G Moto Mod. По суті, це зовнішній модем, покликаний забезпечити підтримку мобільних мереж п’ятого покоління.

Зображення, опубліковані ресурсом XDA-Developers, говорять про те, що панель 5G Moto Mod має невелику антену. У верхній частині аксесуара передбачений круглий виріз для основної камери смартфона.

За наявною інформацією, рішення 5G Moto Mod забезпечить швидкість передачі даних через стільникові мережі не менше 1 Гбіт/с.

Правда, попит на такий виріб викликає деякі сумніви. Справа в тому, що в світі поки просто немає комерційних мереж п’ятого покоління. Втім, не виключено, що в розпорядженні мережевих джерел виявилися зображення прототипу нового аксесуара Moto Mods, який вийде на ринок трохи пізніше.

Джерело інформації: xda-developers