Скло камери iPhone X буквально кришиться в руках

В останніх кілька місяців значно зросла кількість скарг на ненадійність та крихкість покривного скла на модулі основної камери iPhone X. Користувачі «десятки» при цьому запевняють, що пошкодження камери відбувається не в результаті ударів чи падіння смартфона на тверду поверхню, а, в більшості, схиляються на перепад температур місцевості.

На жаль, випадок не є гарантійним, тому офіційні сервісні центри в безкоштовному ремонті відмовлять.

Тим часом, власники iPnone X діляться коментарями:

Я придбав iPhone X перед Різдвом. Тріщину на склі камери виявив вчора ввечері. Смартфон весь час був в захисному чохлі, не падав. Після звернення в сервісний центр мені назвали ціну ремонту. Божевільні $549 за ремонт камери.

Користувач Reddit:

Втім, температура – не єдиний фактор, який призводить до пошкодження захисного скла на модулі камер.
Я проживаю в Малайзії. Тут волога і спекотна погода з температурою близько 32 – 36 градусів. Авторизованих сервісних центрів у нас немає. Доведеться відмовитися від ремонту.

Користувач Reddit:

Випадок набуває масового характеру. Покривне скло камери – сапфір. Цей матеріал дуже твердий, але, при цьому, дуже крихкий. Зрозуміло, носіння iPhone X поруч зі зв’язкою ключів в одній кишені може привести до трагічних наслідків. Будьте обережні. Ремонт коштуватиме значних грошей.

Джерело інформації: 9to5mac.com