Робити скріншоти в Windows стане простіше

Компанія Microsoft тестує новий, інтегрований в Windows 10 інструмент, який полегшує зняття скріншотів. В черговій тестовій збірці ОС (17661) Screen Sketch – одна з функцій Windows Ink – винесена в самостійний додаток, що дозволяє робити знімки екрану і редагувати їх без допомоги сторонніх утиліт, таких як ShareX або Lightshot.

У наступній версії ОС, якщо одночасно затиснути клавіші Windows+Shift+S, з’явиться інструмент вибору області, що дозволяє скопіювати виділений фрагмент екрану прямо в буфер обміну. Відразу після цього відобразиться повідомлення – якщо на нього натиснути, можна буде додати в зображення коментар і поділитися з другом.

Інші зміни торкнуться дизайну ОС (Fluent Design). До функції Timeline, що з’явилася в оновленні Windows 10 April 2018 Update, додасться ефект м’якого розмиття, а Focus Assist почне вмикатися автоматично, як тільки користувач запустить гру в повноекранному режимі.

Більше про майбутнє велике оновлення Windows 10 (Redstone 5), як очікується, буде оголошено на конференції Build. Цього року вона пройде з 7 по 9 травня в Сіетлі.

Джерело інформації: thenextweb.com