На Apple подали колективний позов через масові проблеми з клавіатурою нових моделей MacBook

У Північний окружний суд Каліфорнії на компанію Apple поданий груповий позов від власників MacBook 12 і MacBook Pro. Вони вважають, що клавіатура типу «метелик» ненадійна, а Apple була в курсі проблеми перед запуском виробництва.

У позові сказано, що «тисячі» користувачів постраждали від того, що навіть невелика кількість пилу здатна заблокувати клавіші ноутбука. Це робить пристрій «непрацездатним і непридатним для використання». Допомога по гарантії часто не надається: Apple рекомендує власникам MacBook використовувати балони зі стисненим повітрям для продувки або накладки на клавіатуру.

Заявники стверджують, що після року продажів MacBook 2015 і численних скарг користувачів на проблеми клавіатури, Apple не виправила їх і додала «метелика» в MacBook Pro 2016. Більш того, в рекламних матеріалах корпорація згадувала «підвищену стабільність» нової клавіатури.

Користувачі вимагають відшкодування збитків, судових витрат, заміну несправних деталей і повернення вартості ноутбуків.

Клавіатура типу «метелик» вперше з’явилася в MacBook 2015. Вона відрізняється від звичного механізму типу «ножиць» мінімальною товщиною, рівномірним розподілом натискання і меншим ходом клавіш. Зараз крім MacBook вона використовується в MacBook Pro 2016 і новіших моделях.

Джерело інформації: 9to5mac.com