Microsoft випустила додаток для створення власних шрифтів

Однією зі змін Windows 10 April 2018 Update став новий розділ зі шрифтами в налаштуваннях персоналізації системи. Крім того, що Microsoft створила зручніший інтерфейс для управління шрифтами у вашій системі, розробники дали можливість завантажувати ці самі шрифти з магазину Microsoft Store.

The app was not found in the store. 🙁

Компанія на цьому не зупинилася і представила для користувачів невелику утиліту, за допомогою якої ви зможете створити свій власний шрифт і використовувати його для своїх потреб.

The app was not found in the store. 🙁

Новий додаток називається Microsoft Font Maker. Хоча посилання на додаток видає «We are sorry, the page you requested cannot be found», ви можете спробувати знайти його за допомогою пошуку в самому магазині. Font Maker встановлюється на всі комп’ютери з Windows 10 Fall Creators Update і вище, але працює лише при наявності сенсорного введення. Після запуску утиліти ви побачите таблицю зі знаками. В клітинку кожного знака треба ввести свій варіант, після чого додаток внесе його в набір.

Щоб вам було зручніше створити рівні літери, клітини оснащені лініями розмітки. Після введення букв вам треба буде слідувати інструкціям програми, після чого створений шрифт буде збережений окремим файлом, який можна використовувати на інших комп’ютерах і у всіх додатках, що підтримують роботу зі шрифтами Windows.

Врахуйте, що Microsoft Font Maker працює тільки на сенсорних пристроях з підтримкою стилусів. Іншими словами, звичайний планшет або традиційний ПК не підійде – знадобиться або графічний планшет, або аналог якого-небудь Surface Pro в парі з Surface Pen.