Microsoft розширить можливості взаємодії смартфонів з ПК на Windows 10

На конференції Build Microsoft анонсувала новий додаток Your Phone для Windows 10. Він створений для того, щоб користувачі могли фактично управляти своїм смартфоном з комп’ютера, отримувати доступ до смс-повідомлень, сповіщень та інших можливостей.

Функції додатка будуть залежати від платформи. Наприклад, Microsoft може зробити так, щоб Android-пристроєм можна було цілком керувати з комп’ютера (фактично, вам навіть не треба буде брати телефон в руки, щоб користуватися ним), тоді як на iOS можливості будуть більш скромнішими. Для довідки: Your Phone не має нічого спільного з померлим додатком Phone Companion, який більше не входить до складу Windows 10 і не підтримується.

Microsoft почне тестувати Your Phone серед інсайдерів вже на цьому тижні. Компанія не говорить, чи буде додаток ексклюзивним нововведенням Redstone 5 (наступна версія Windows 10) або ж ним зможуть користуватися на Windows 10 April 2018 Update, яке вийшло 30 квітня цього року.

Додаток Your Phone вже опублікований в магазині Microsoft, але доступний поки тільки для інсайдерів. Коли до нього отримають доступ усі користувачі, не повідомляється.

The app was not found in the store. 🙁

Більше подробиць про Your Phone ми дізнаємося від представників керівництва Windows Insider в найближчі кілька днів.

Джерело інформації: mspoweruser.com