Користувачеві вдалося роздобути Android P Developer Preview 2 до релізу

Користувач Габріель Брін поділився на сторінці в Google+ скріншотами ще невипущеного оновлення Android P Developer Preview 2. На них детально зображена в тому числі логіка роботи нових кнопок навігації, а також ряд нових функцій.

Система дозволить відкривати список додатків і перемикатися між двома останніми вікнами за допомогою свайпа вгору від кнопки «Додому». При цьому кнопка багатозадачності, яка виконувала ці функції, зникає.

This slideshow requires JavaScript.

Зміниться вид списку працюючих додатків. Витоки щодо нового дизайну цього меню з’являлись в кінці квітня, проте, там воно виглядало інакше. Зі скріншотів Бріна зрозуміло, що список програм перетворився в «карусель» по якій можна переміщатися свайпами вправо-вліво або перетягуючи слайдер. Він з’являється з кнопки навігації «Додому».

Нова функція дозволить швидко відключити звук дзвінка, затиснувши одночасно кнопку живлення і підвищення гучності. Також доданий новий режим для економії батареї. Він буде обмежувати розряд акумулятора для рідко використовуваних додатків.

Не варто довіряти скріншотам Бріна на 100 відсотків, так як ніяких підтверджень немає і незрозуміло, як йому вдалося отримати Android P DP 2 до її офіційного виходу.

Другу попередню версію Android P Google опублікує після заходу Keynote, який відкриє конференцію Google I/O сьогодні.

Джерело інформації: google