Компанія OnePlus представила бездротові розумні навушники

OnePlus представила нову версію своїх бездротових навушників для комфортнішого користування, незважаючи навіть на те, що в новому флагмані компанії – OnePlus 6 – представлений 3,5 мм роз’єм для навушників.

Обидві вкладки у вуха утримуються кабелем і можуть замикатися разом магнітами, коли вони не використовуються. Ба більше, аксесуар автоматично вимикається, коли ви ним не користуєтесь, щоб заощадити енергію.

Навушники підтримують aptX для високоякісного звуку і оснащені 9,2-міліметровими драйверами з підтримкою Energy Tubes, які направляють звук на ваші барабанні перетинки. Вони виготовлені з неметалічного мінералу і силікагелю, а OnePlus заявляє, що пристрій створить більш чистий і об’ємніший звук.

Навушники також можуть викликати помічника Google за довгим натисканням середньої кнопки.

У Bullets Wireless навіть є своя версія Dash Charge, тому всього 10 хвилин підзарядки вистачить на 5 годин прослуховування, а також вони володіють роз’ємом USB-C. При повній зарядці навушники будуть працювати протягом 8 годин.

Bullets Wireless стійкі до погодних умов, їм не страшним буде невеликий дощ. Вони будуть доступні з 5 червня за 69 доларів США/69 євро/69 фунтів стерлінгів.

Джерело інформації: gsmarena