Google Assistant для Wear OS отримав ряд нових функцій

Google анонсувала оновлення Google Assistant для годинників на Wear OS. Деякі користувачі вже отримали апдейт додатка Google під номером 8.2.8.25 з трьома новими функціями.

Assistant отримав підтримку Actions on Google: тепер помічника можна попросити прочитати завдання з Todoist або ввімкнути лампочку Philips Hue. Взаємодія зі сторонніми додатками і сервісами давно є на смартфонах і «розумних» колонках.

Також помічник показує на екрані підказки, на які питання він зможе відповісти. Рекомендації працюють і з контекстом: якщо до цього користувач запитав «Яка сьогодні погода?», Asisstant крім відповіді на питання підкаже, що можна дізнатися прогноз і на завтра.

Третім нововведенням стала робота з вбудованими в годинник динаміками або підключеними Bluetooth-навушниками: Assistant зможе відповідати голосом через них.

Google запрошує розробників, зацікавлених в інтеграції своїх додатків в Assistant для Wear OS, подивитися сесію «Що нового в Wear OS?» в рамках конференції Google I/O. Захід розпочнеться 9 травня.

Джерело інформації: blog.google