В користувачів з’явилась можливість запустити Chrome OS на будь-якому комп’ютері

Компанія Neverware випустила інструмент Cloudready, за допомогою якого можна запустити Chrome OS на комп’ютері з Windows. Chrome OS була створена на основі Linux і менш вимоглива до системних ресурсів, ніж Windows, тому вона може вдихнути нове життя в старі комп’ютери.

Для встановлення Chrome OS будуть потрібні: комп’ютер, флешка мінімум на 8 ГБ і від 20 хвилин до години вільного часу.

Інструкція із встановлення:

  1. Встановіть утиліту USB Maker з сайту Neverware за цим посиланням;
  2. Вставте флешку в USB-порт, відформатуйте її та активуйте USB Maker — утиліта запише дистрибутив Chrome OS;
  3. Перезавантажте комп’ютер і зайдіть в меню завантаження, використовуючи функціональні клавіші (перебором з F1 по F12, якщо вам невідомо, яку саме кнопку потрібно використовувати);
  4. Виберіть завантаження Chrome OS і налаштуйте комп’ютер (підключіться до Wi-Fi, зайдіть в акаунт Google і т.д.).

Все вище перераховане ви здійснюєте на свій страх і ризик, редакція Ua Format не несе відповідальність за подальші наслідки!

На жаль, Cloudready не дозволяє встановити Chrome OS поверх Windows і використовувати її в якості додаткової операційної системи. Є й інші обмеження — налаштовувати акаунт доведеться кожного разу при завантаженні з флешки, оскільки віртуальна система не запам’ятовує введені дані. Іншими словами, Cloudready не підходить для повсякденного використання, але цю утиліту можна використовувати для ознайомлення з можливостями Chrome OS.

Джерело інформації: mspoweruser.com