Незабаром Twitter перестане працювати на альтернативних клієнтах

Програмісти Twitter вже довгий час намагаються перешкоджати розвитку альтернативних клієнтів сервісу, не даючи їх творцям впроваджувати в додатки нові функції (наприклад, блокування реклами). Цього разу компанія пішла ще далі, вирішивши забрати у сторонніх додатків основні їх функції.

За словами представників популярних клієнтів Tweetbot, Twitterrific, Talon і Tweetings, незабаром їх користувачі більше не зможуть отримувати пуш-повідомлення, а стрічка новин не зможе оновлюватись і буде отримувати нові пости з великою затримкою.

Зараз сторонні клієнти отримують від Twitter безперервний потік даних, які використовуються для оновлення стрічки і повідомлень. Незабаром Twitter перейде на нову систему передачі даних – Account Activity API. Зараз система знаходиться на стадії бета-тестування, але, за словами розробників альтернативних клієнтів, Twitter не допустив їх до тестування.

Після того, як зміни вступлять в силу і буде запущений Account Activity API, користувачі сторонніх додатків соцмережі зіткнуться з великою затримкою при появі нових твітів, повною відсутністю пуш-повідомлень та іншими проблемами в роботі клієнта.

Представники Twitter не повідомили, коли запрацює новий API, але пообіцяли попередити користувачів і розробників за 90 днів.