Google планує замінити Play Music на інший сервіс

YouTube Remix — новий майбутній стрімінговий музичний сервіс, що працюватиме за підпискою на нього, та який активно готується до релізу в цьому році. За поширеними чутками, Google збирається відключити існуючу зараз музичну службу Google Play Music, і навіть більше — наполегливо закликати користувачів перейти на нову платформу до кінця 2018 року.

Remix буде працювати за аналогією зі Spotify, пропонуючи користувачам слухати треки за запитом. Деякі функції, включаючи перегляд музичних кліпів, будуть запозичені з YouTube. Втім, ще частину функції новий сервіс запозичить у самого Play Music, наприклад: систему рекомендацій, “розумні” плей-листи, добірки пісень в залежності від часу доби і деякі інші можливості.

Проект очолює колишній менеджер Warner Music і нинішній керівник музичного напряму YouTube Ліор Коен. З чуток, Google вже уклала необхідні угоди з усіма найбільшими звукозаписними лейблами.

Остаточно не відомо коли закриється Play Music, однак, користувачі будуть примусово переведені на Remix до кінця року. Ймовірно, це мається на увазі автоматична синхронізація плей-листів і бібліотек з новою службою. Чи буде змінено ціну за підписку також не повідомляється.

В Google офіційно поки не підтверджують злиття Play Music з YouTube Remix. У прес-службі компанії тільки нагадали, що раніше оголошували про об’єднання продуктових команд YouTube Music і Google Play, і відзначили, що “сьогодні для користувачів нічого не зміниться”.

Раніше Google вже робила спроби створити популярний потоковий сервіс, як Apple Music або Spotify, але вони виявилися не дуже успішними. У 2011 році пошуковик випустив сервіс Google Play Music, що відкриває доступ до фонотеки з більш ніж 40 мільйонів треків при підписці, а в 2015-му — платну версію YouTube Red без реклами, що дозволяє відтворювати музику або аудіокниги в фоновому режимі.

Джерело інформації: droid-life