Xiaomi представила нові недорогі навушники

Xiaomi представила нові навушники Mi Dual-Unit, які обійдуться покупцеві  всього в $11. За цю вельми скромну суму він отримає симпатичні «крапельки» форми «як у Apple» білого або чорного кольору.

Всередині кожного навушника керамічна діафрагма, що дає, як пише сам виробник, високу якість звуку у всьому доступному частотному діапазоні. А він у Xiaomi Mi Dual-Unit становить від 20 Гц до 40 кГц, що дозволило новинці пройти сертифікацію на сумісність з Hi-Res Audio. Імпеданс навушників складає 32 Ома при потужності 5 мВт на канал і чутливості 105 дБ.

Кабель у Xiaomi Mi Dual-Unit м’якої структури, на ньому є блок управління з трьома кнопками і мікрофоном. Це дозволяє використовувати новинку в ролі гарнітури. Штекер 3,5-мм, явно не розрахований на використання з дорогими флагманами, вони таким часто не володіють. Втім, сама Xiaomi натякає, що новинка стане прекрасним компаньйоном для власника фірмового ноутбука, адже за формою штекер Г-подібний. Саме таке використання пропонується рекламними матеріалами.

Поки Xiaomi Mi Dual-Unit продаються тільки через фірмовий магазин, але зовсім скоро вони з’являться на Aliexpress та інших схожих майданчиках.