Xiaomi представила мишку зі сканером відбитків

Xiaomi представила під брендом MIJIA комп’ютерну мишу з вбудованим сканером відбитків. Фактично випускає аксесуар компанія Ding Ding Innovation, китайський гігант же бере на себе контроль якості і підтверджує, що дані з нього не витечуть.

Виглядає новинка як звичайна компактна досить плоска офісна миша білого, сріблястого або чорного кольору. Єдиною її відмінною рисою став майданчик прямокутної форми, який розташувався трохи далі металевого коліщатка прокрутки. Це і є сканер відбитків пальців.

Приємно, що Xiaomi і партнер не стали накручувати навколо нього власну інфраструктуру. Сканер сам визначається в Windows 10 при підключенні миші до ноутбука або комп’ютера і працює з вбудованою в операційну систему функцією Windows Hello. Авторизація дотиком на пристрої або на сайтах в підтримуваних браузерах, отримання доступу до захищених папок — все це можна здійснювати за допомогою сканера і без встановлення спеціального ПЗ.

Вбудований в мишу сенсор забезпечує точність 1600 dpi (не такий крутий, як DM1 PRO)  і адаптується до роботи на різних матеріалах. Клавіші мають витримувати не менше 5 мільйонів натискань кожна.

Ціна миші від Xiaomi зі сканером відбитків складає 199 юанів, розсилка першим покупцям запланована на 15 квітня. Поки новинка продається лише на фірмовому сайті компанії, але ближче до травня її можна буде чекати і в магазинах, які торгують за межами Китаю.