Ширяться чутки про появу «наступника» Nexus Player від Google

Компанія Google протягом кількох років робила численні спроби створити повноцінний Smart TV на основі Android, які в більшості були не досить вдалими та не здобували популярності серед користувачів. Все змінилося з появою в 2014 році потокового медіа-пристрою під назвою Nexus Player, розробленого сумісно з Asus. Плеєр «прижився» в руках численних власників і протримався навіть більше, ніж його попередник, Nexus Q. На даний час пристрій вже знятий з продажу, але власники продовжували отримувати оновлення від компанії. Підтримка Nexus Player закінчилася остаточним оновленням його до Android 8.0 Oreo. Це, безумовно, час для змін і появи нового пристрою, особливо якщо Google хоче продовжувати просувати свою телевізійну платформу.

Згідно спостережень розробників з ресурсу XDA, наступний аналогічний апарат таки може з’явитися.

В Android-проекті з відкритим вихідним кодом (AOSP) з’явилася нова фіксація для включення R8 за замовчуванням в Android Q. R8 — це заміна ProGuard, розроблена Google, метою якої є оптимізація.

Серед протестованих пристроїв були знайдені кодові імена «taimen», відоме нам як Google Pixel 2 XL і «elfin», котре виявилось невідомим пристроєм Google. Знаючи це ім’я, була виявлена ​​додаткова фіксація за посиланням на «elfin», яка прив’язала його до помилки WiFi для іншого пристрою під назвою «fugu», котре, в свою чергу, відоме нам як Nexus Player.

Таким чином, зрозуміло, що на цьому «ельфійському» пристрої протестовано Android Q, але точно, яка саме модель буде, впевненості немає. Той факт, що зазначена помилка зачіпає як Nexus Player, так і цей невідомий апарат, натякає, що вони можуть бути пов’язані якимось чином, тому можливо, що цей пристрій і є наступником Nexus Player.

Отже, і реальних переконливих доказів, що це за «ельфієць» немає, і наявна особливість самої кодової назви у тому, що вона не співпадає з «рибною» тематикою пристроїв Google. Залишається лише чекати розкриття всіх карт самою компанією.

Джерело інформації: xda-developers