Qualcomm розкрила назву єдиного смартфона з підтримкою Quick Charge 4.0+

Акумулятори були і залишаються однією з найбільш проблемних і повільно прогресуючих частин смартфонів. До цього часу в них присутня пряма залежність розміру і ємності, а також помітна деградація електроліту і погіршення характеристик приблизно після року використання пристрою. Поки ніхто не може зробити принципово нову технологію живлення смартфона, виробники намагаються вичавити максимум з існуючих акумуляторів.

Але, в той же час, більшість компаній застрягли в 2016 році з процесом заряджання пристроїв і не поспішають використовувати нові технології. Більшість флагманів використовують Qualcomm Quick Charge 3.0 або аналогічні фірмові розробки типу Oneplus Dash Charge. У той же час вже більше року Qualcomm пропонує виробникам перейти на нову технологію Quick Charge 4.0, підтримка якої з’явилася в чіпі Snapdragon 835.

Компанія Qualcomm, нарешті, опублікувала список пристроїв, які використовують технологію Quick Charge 4.0 або Quick Charge 4.0+

— Razer Phone (4.0+)

Так, єдиний смартфон з підтримкою новітньої версії Quick Charge — це ігровий Razer Phone. Ще підтримка є у ZTE Nubia Z17, але Qualcomm чомусь не стала вказувати офіційну підтримку для цього пристрою. У 2018 році очікується поява ще одного смартфона з Quick Charge 4.0+ — ним може виявитися флагман LG G7.

Можна подумати, що Quick Charge 4.0+ майже не має переваг, тому виробники не поспішають використовувати цю технологію в своїх пристроях, проте це не так. По-перше, смартфони зможуть заряджатися на 20% швидше (за 15 хвилин батарея зарядиться наполовину), по-друге, є підтримка стандарту USB Power Delivery, по-третє, нові контролери живлення мають максимальну ефективність до 95%. А ще Quick Charge 4.0+ сприяє скороченню зносу акумулятора: технології INOV і Battery Saver Technologies дозволяють зберегти до 80% початкової ємності після 500 циклів зарядки.

Джерело інформації: androidpolice