Першу партію Nokia 7 Plus розкупили за 5 хвилин

Прийом замовлень на Nokia 7 Plus через інтернет-магазин JD.com в Китаї довелося зупинити через п’ять хвилин після початку. Цього часу вистачило, щоб вся перша партія смартфона була оформлена для придбання.

На жаль, розміри її невідомі, але навряд чи HMD Global стала б вдаватися до дешевих фокусів з маленьким лімітом. Варто також відзначити, що Nokia 7 Plus до доступних смартфонів не відноситься, за базову версію (4+64 ГБ) просять 2299 юанів, варіант з 6 ГБ оперативної пам’яті обійдеться в 2499 юанів.

Представили Nokia 7 Plus на виставці MWC 2018. Смартфон отримав 6-дюймовий дисплей з роздільною здатністю FHD+, процесор Qualcomm Snapdragon 660 і батарею на 3800 мАг. Основна камера Nokia 7 Plus подвійна, формату 12+13 Мп, причому світлосила основного модуля становить f/1.75, що має забезпечити високу якість зйомки в умовах поганого освітлення. Другий же модуль забезпечує дворазовий зум без втрат. Для селфі в новинці передбачено 16-Мп модуль. В обох випадках використовується оптика ZEISS. Nokia 7 Plus підтримує всі сучасні методи комунікації, включаючи Bluetooth 5.0 і NFC.

Наступний раунд продажів смартфона виробник планує провести 10 березня.