Операційну систему Android Wear чекають зміни

Google планує перейменувати операційну систему Android Wear в Wear OS, заодно змінивши логотип. Обидві ці зміни були виявлені в бета-версії набору фірмових сервісів, а також в першій попередній збірці Android P.

ОС Android при сполученні з годинником в оповіщенні прямо називає їх пристроєм під управлінням Wear OS. До останньої бети Play Services там висів стандартний логотип Android Wear, що символізував годинник, зараз же його замінила стилізована «W» у фірмових кольорах. Поступовий відхід від бренду Android всюди, де це розумно, не є чимось новим. Ще кілька років тому магазин Android Market перетворився в Play Маркет, а буквально недавно система платежів Android Pay була перейменована в Google Pay.

Перехід на ім’я Wear OS більшість журналістів пов’язує з бажанням Google зробити годинник під керуванням цієї системи цікавішим для власників iPhone. Ще в 2015 році Google представила додаток для роботи Android Wear з iOS-девайсами, однак, здається, реальних користувачів такої зв’язки вкрай мало.

Терміни анонсу переходу від Android Wear до Wear OS невідомі, проте, можна чекати його на конференції Google I/O 2018, що пройде в травні.

Джерело інформації: 9to5google.com