Наступний флагман Huawei обзаведеться передовими технологіями

Минулий рік видався для компанії Huawei досить непоганим. Схоже, дизайнери компанії зрозуміли забаганки споживачів і створювали дійсно прекрасні смартфони — чого лише вартий Mate 10 Pro, який помітно виділявся на вітринах магазинів. Набравши чималі оберти, китайцям потрібно йти вперед, по можливості випереджаючи конкурентів. В Мережі з’явилась інформація, що Huawei буде в числі тих вендорів мобільних девайсів, які ще в 2018 році порадують прихильлників смартфонами з вбудованим в дисплей сканером відбитків пальців. Як передбачається, таким розумним телефоном стане оновлений флагман Mate 20 (Mate 11), який буде представлений ближче до завершення 2018 року.

У прийдешньому флагмані знайде собі застосування дисплейний сканер відбитків пальців від Qualcomm. Про це повідомляє DigiTimes з посиланням на близькі до компанії джерела в індустрії. Інсайдери, на яких посилаються в джерелі, називають новинку Mate 11, але численні повідомлення, що раніше з’являлися в Мережі, вказують на ймовірність зміни компанією Huawei підходу до найменування її нових Android-флагманів. Наприклад, як вже широко відомо, наступники лінійки P10 стануть називатися P20.

Сканер відбитків пальців, яким буде оснащений ще не представлений фаблет від компанії Huawei, працюватиме на основі ультразвукової технології. Мова, як уже зазначалося вище, йде про розробку Qualcomm. Передбачається, що Huawei стане максимально використовувати цю особливість свого фінального флагмана 2018 року в його рекламі.

Вважається також, що як мінімум одна з моделей iPhone, якими компанія Apple порадує публіку в 2018 році, також буде характеризуватися цією інноваційною опцією.

Чи вдасться компанії Huawei досягти цієї мети? Про це стане відомо тільки восени поточного року. Слідукуйте за нашими анонсами, щоб не пропустити найцікавішого.

Джерело інформації: DigiTimes