Майстри iFixit винесли вердикт щодо ремонтопридатності Samsung Galaxy S9+

Фахівці з iFixit розібрали і вивчили вміст одного з головних флагманів 2018 року — Samsung Galaxy S9+. За шкалою ремонтопридатності апарат удостоївся середньої оцінки в 4 бали з 10 (чим вище бал, тим легше полагодити девайс). Для порівняння, Samsung Galaxy Note 8 заслужив стільки ж балів, Google Pixel XL 2-го покоління — 6, а Essential Phone від творця Android — всього 1 бал.

За словами майстрів iFixit, ремонт Galaxy S9+ полегшує те, що багато його компонентів є модульними, тому вони можуть бути замінені незалежно один від одного. У той же час потрібно докласти значних зусиль, щоб відокремити дисплей, намертво приклеєний до металевої рами, — зробити це можна тільки за допомогою теплової гармати.

Більш того, заміна екрану вимагає розбору всього пристрою і демонтажу задньої скляної панелі, що збільшує ризик поломки в процесі ремонту.

Всі внутрішні компоненти S9+ захищені двосекційною пластиною, яка закріплена на шістнадцяти гвинтах. Поміняти батарею (3500 мАч), яка тримається на товстому шарі клею, теж технічно непросто.

Джерело інформації: ifixit