Користувачі масово скаржаться на «мертві зони» в дисплеєві Samsung Galaxy S9

Тачскрін смартфона — головний інструмент для взаємодії з ним, тому він неодмінно повинен працювати, я кажуть, «від і до». І найчастіше все працює нормально… якщо, звичайно, у вас не флагман Samsung 2018 року.

Судячи зі скарг на Reddit, проблема з «мертвими» зонами на дисплеї зустрічається досить часто. Користувачі скаржаться на те, що їх Galaxy S9 не реагують на дотики. Цікаво, що єдиної для всіх пристроїв «проблемної точки», судячи з відгуків, не існує — у одних користувачів екран не працює у верхній частині, у інших в нижній. Також можна помітити, що найчастіше брак зустрічається на Plus-версіях топового смартфона Samsung.

Керівництво Samsung визнало проблему і дало офіційний коментар:

«Задоволення потреб клієнтів є ключовим напрямком нашого бізнесу. Ми вивчаємо всі повідомлення користувачів про проблеми з сенсорним екраном Galaxy S9/S9+ і оперативно реагуємо — дефектні одиниці будуть замінені».

Відзначимо, що користувачі намагаються боротися з проблемою самостійно. Кільком власникам нових Galaxy допомогла опція для збільшення чутливості дисплея, а один користувач повідомив, що для вирішення проблем вистачило і “скидання” ґаджета до заводських налаштувань.

Однак, більшості користувачів жоден з цих методів не допоміг. Більш того — користувачі повідомляють, що в процесі експлуатації нових Galaxy зіштовхуються й з іншими проблемами.

Власникам Galaxy-флагманів 2018 року можна тільки порадити набратися терпіння і трохи зачекати — найближчим часом корейський виробник, напевно, вирішить проблему програмним способом або замінить несправний пристрій на новий.