Цьогорічний флагман від Samsung запрацював під керівництвом «чистого» Android Oreo

Новенькі Galaxy S9 і Galaxy S9 Plus від Samsung тільки почали завойовувати ринок, а розробники з ресурсу XDA вже вдались до експериментів над новинками в плані перенесення на флагман робочої AOSP-версії Android 8.0 Oreo через Project Treble. Чому саме Galaxy S9? — тому, що це перший девайс у Samsung, котрий офіційно підтримує дану функцію.

На відміну від аналогічного встановлення «чистого» Android на торішньому Galaxy S8, який не підтримує Project Treble, перенесення AOSP-версії Android 8.0 на новенький флагман увінчалося доволі хорошими результатами. Апарат з чіпом саме Exynos зберіг максимум своїх функціональних можливостей — доступними стали Wi-Fi, Bluetooth, NFC, сканер відбитків пальців, камери і передача мобільних даних. У флагмані S9 не працює лише сканер райдужної сітківки ока, так як в «чистої» версії Android немає підтримки такої функції.

Нагадаємо, що Project Treble відокремлює ядро ​​Android від графічного інтерфейсу. Це дозволяє виробникам набагато швидше оновлювати свої пристрої до нових версій Android. Крім того, дана функція істотно спрощує життя розробникам кастомних прошивок.

Джерело інформації: xda-developers