Чергові подробиці про флагманський смартфон OnePlus 6

Ресурсу The Verge вдалося отримати перше офіційне зображення неанонсованого флагманського смартфона OnePlus 6. Також журналісти поспілкувалися з Карлом Пей (Carl Pei), співзасновником компанії, який розкрив ряд подробиць про майбутню новинку.

Офіційний рендер і Карл Пей підтвердили використання в OnePlus 6 вирізу в екрані під селфі-камеру і датчики в стилі iPhone X. OnePlus 6 отримає найвище співвідношення дисплея і передньої панелі серед смартфонів OnePlus — 90%.

За словами Карла Пея, виріз виявиться більшим, ніж у смартфона Essential і меншим, ніж у iPhone X. Габарити “моноброви” складуть 19,616 мм x 7,687 мм, вона включатиме динамік, камеру, сенсори наближення і освітлення, а також світлодіод для сповіщень. При цьому, там не буде таких складних структур, які потрібні для Face ID від Apple, і завдяки цьому, її вдалося зменшити, в порівнянні з iPhone X.

Ціна OnePlus 6 може виявитися істотно вищою попередника — 749 доларів США за старшу модель. Офіційний дебют OnePlus 6 очікується в червні 2018 року.

Джерело інформації: theverge