BlackBerry і Microsoft об’єдналися для реалізації спільних ідей

У міру того, як компанія BlackBerry продовжує нарощувати потенціал в області продукції для підприємств, вона шукає нових партнерів, готових допомогти їй у досягненні мети. Одним з них стала корпорація Microsoft, спільно з якою BlackBerry представляє «перше в своєму роді» рішення під назвою BlackBerry Enterprise Bridge, завдяки якому доступ до мобільних додатків Microsoft тепер можна отримати з платформи BlackBerry Dynamics.

Інтеграція дозволяє споживачам BlackBerry і Microsoft, таким як медустанови, юридичні фірми і органи центрального державного управління, отримати уніфікований безпечний досвід роботи в будь-який час і в будь-якому місці.

Під час анонсу президент з глобальних продажів BlackBerry, Карл Візе, заявив:

Бренд BlackBerry завжди лідирував на ринку, розробляючи все нові і нові способи захисту корпоративних даних, що зберігаються на мобільних пристроях. Ми з’ясували, що наші спільні споживачі мають потребу в супербезпечному способі використовувати мобільні додатки Office 365. Для цього і призначений BlackBerry Enterprise BRIDGE, що є прекрасним прикладом того, як BlackBerry і Microsoft тісно співпрацюють заради отримання відчутних результатів у сучасному світі мережевих технологій.

Згідно зі словами віце-президента Microsoft по глобальному комерційному бізнесу, Джадсона Альтоффа, для Microsoft це привід вийти на новий рівень, вводячи при цьому нові стандарти:

В епоху надзвичайно швидких трансформацій цифрових технологій, споживачам потрібен партнер, якому можна довіряти. Наші клієнти обирають Microsoft 365 завдяки забезпеченню продуктивності і співпраці, з якою постійно впроваджуються інновації та гарантується високий рівень безпеки. Сьогодні, разом з BlackBerry, ми виходимо на новий рівень і надаємо корпоративному сегменту новий стандарт безпечної та ефективної роботи.

Представивши увазі публіки рішення BlackBerry Enterprise Bridge, обидві компанії заявили, що платформа BlackBerry Secure, що складається з BlackBerry UEM Cloud, BlackBerry Workspaces, BlackBerry Dynamics і BlackBerry AtHoc, відтепер доступна в хмарному середовищі Microsoft Azure.

Джерело інформації: windowscentral